Magántanulóság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Magántanuló leszek. Sok kérdést elolvastam már ezzel kapcsolatban, de arra egyik sem tér ki, hogy a gyermekvédelmisek kijönnek -e vagy sem. Rövid történet:

Megműtöttek, nem bírok bejárni. Az igazgató engedélyezte, hogy ezt Az évet magántanulóként töltsem. A kérdésem az lenne, hogy tényleg kijönnek A gyermekvédelmisek? Még így is, hogy nem SNIS tanuló vagyok? Ilyenkor mit néznek? Ha van itt magántanuló, akkor nehéz volt neked? Miért lettél az?

Válaszotokat előre is köszönöm!

(17L)


2018. márc. 4. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért jönnének ki a gyermekvédelmisek? Nem vagy tanköteles, akkor se jönnének ki, ha kiiratkoznál az iskolából. A magántanulóság miatt a jogviszonyod nem szűnik meg, otthon megtanulod a tananyagot, majd év végén levizsgázol belőle, de a tanulói jogviszonyod végig megmarad.
2018. márc. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jajj, most megnyugtattál, köszönöm! Azért kérdeztem, mert a matek tanárom gyermekvédelmis is egyben. És tartottam attól, hogy majd Ő "akciózik" egy kicsit.

Köszönöm a válaszodat!

2018. márc. 4. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!