Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kozepiskolaban elorehozott...

Kozepiskolaban elorehozott erettsegit (nyelvbol) hogyan befolyasolja a rengeteg hianyzas?

Figyelt kérdés
Annyi a hianyzas, hogy valoszinuleg osztalyozo vizsgat kell tennie az illetonek. Ettol fuggeglenul még mehet elorehozottt erettsegizni?

2018. márc. 5. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, max osztályozó vizsgára is kényszeríthetik.

Én 10. év végén érettségiztem angolból. Az érettségi előtt, illetve után le kellett tennem a 11.-es, 12.es és 13.-os tananyagból az osztályozó vizsgát. Szóval szerintem nem változik a dolog a sok hiányzás miatt...

2018. márc. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alapbol is osztalyozo vizsgat kell tenned nyelvbol elorehozottnal, a jelenlegi tanev anyagabol is. Legalabbis amikor en csinaltam 11. végén, akkor a 11. maradék anyagából, és a 12.-ből kellett.
2018. márc. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi köze hozzá. Az év végi jegyhez van köze: ha a hiányzás bizonyos határ fölé megy, akkor osztályozó vizsgára kötelezhető annak a bizonyos tanévnek az anyagából.


Előrehozott érettségihez az kell, hogy meglegyen az összes év végi jegy (hogy a szokásos módszerrel-e vagy osztályozó vizsgával, az mindegy).

2018. márc. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!