Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mitől szakmunkás bizonyítvány...

Mitől szakmunkás bizonyítvány a szakmunkás bizonyítvány?

Figyelt kérdés
két szakmunkás bizonyítvánnyal rendelkezem az első szakmámat 2004-2006 között végeztem el, a másikat 2007-2009 között, és a jelenlegi munkahelyem szerint ahol már jelenleg 3 éve dolgozom a jelenlegi beosztásomban azt állítják hogy az én Szakmunkás bizonyítványom valójában nem Szakmunkás bizonyítvány hanem csak egy tanfolyamot igazoló OKJ-s bizonyítvány, na most én 8 Álltalános után rögtön elmentem szakmát tanulni, a 9-10 osztály az kimaradt, de maga a szakma az 2-ét éves volt, és heti szinten volt minden héten 2 nap gyakorlatom 8 órában, nyáron 1 hónap kötelező nyári gyakorlat szintén 8 órában, és volt írásbeli, szóbeli, gyakorlati vizsgám is, a bizonyítványomban szerepel az iskola ahol a szakmámat elvégeztem és az idő tartam ami idő alatt elvégeztem a szakmát, és alatta meg az szerepel hogy milyen osztályzattal végeztem szakmai elméletből alatta meg szakmai gyakorlatból, most csak az egyikről beszélek PÉK egész pontosan 31 5212 10 azonosító számú PÉK megnevezésű szakképesítést igazol, és érdekes mert 3 éve vagyok ebben a beosztásban és eddig nem vonták ezt kétségbe, most azonban azt mondják hogy nekem a PÉK az nem rendes szakma hanem csak egy tanfolyam, és hiába mondom azt hogy nincs igazuk, a szakképesítés az egyenlő a szakmával vagy tévedek ?
2018. márc. 6. 18:42
 1/3 A kérdező kommentje:
ja zat elfelejtettem megemlíteni hogy ott ahol gyakorlaton voltam az egy államilag üzemeltetett pékség, és ösztöndíjat is kaptunk mindkét szakmám megszerzése közben.
2018. márc. 6. 18:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, minek

hívják

2018. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Melyik suliban

szerezted ?

2018. júl. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!