Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt biologia erettsegin...

Emelt biologia erettsegin kell tudni az allatokat rendszerezni vagy eleg csak a kultakaro mozgas taplalkozas stb. tudni roluk?

Figyelt kérdés
A kovetelmenyrendszerben csak a jellemzesek vannak, viszont en talalkoztam yan feladattal, ahol 10 pontert csak a csoportositast kerdeztek! :/ valaki tud errol valamit? Elore is koszonom! Elnezest az ekezet hianyaert!

2018. márc. 6. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos kell, ez alap!
2018. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem hinném, hogy olyan mélyen kenni-vágni kellene a rendszerezést (emelteztem, de csak egyetemen találkoztam "komolyabb" rendszertannal), a 10-es mozaikos könyv lefedi szerintem azt, amit tudni kell.
2018. márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a 10-es mozaikosban ami van, annyi kell kb. De a kovetelmenyrendszerben en nem talaltam olyat, hogy kellene tudni, hogy pl a tavaszi kandics hova tartozik.. de lehet csak en nem talalom.
2018. márc. 8. 22:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igazából ezeknél a feladatoknál a fajnév mellett mindig szerepel valamilyen információ, amelyekből elvileg tudnod kellene hogy az hova is tartozik... gondolom ez ilyen halmazos feladat volt. Ezek nekem sem szoktak nagyon menni és szerintem semmi értelme :/
2018. márc. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!