Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha külföldön szeretnék élni,...

Ha külföldön szeretnék élni, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, másodéves az egyetmem, de egyaz nem én választottam, kettő, nem tudom elvégezni.

Utálom ezt a falut ahol élek, munlalehetőség nincs. A szüleik mindenáron el akarják érni, hogy itt maradjak náluk, bármire képesek. Továbbá a sok szemétséget meg végképp nem.

Budapesten is szeretnék élni végesetben. Németország, Bécs, Svájc is tetszik. Anglia nagyon nem. Maradna az USA, de oda meg lehetetlen kijutni. Még Ausztrália is szimpatikus. Nekem csak az a lényeg, hogy innen minél messzebb kerüljek. Angolul és németül beszélek folyékonyan.

De igazából gyakorlatilag semmi végezttségem nincs az érettségin kivül. Egy uccsó takarítónő lehetnék. Gondoltam arra is, hogy elvégeznék egy kozmetikus tanfolyamat vagy a stewardess munka is nagyon szimpatikus számomra, de az anyanyelvi angolokkal nem tudok versenyezni. Bár rengeteg magyar lány dolgozik kint.

Bármit tudnátok tanácsolni, hogy hogyan kell elindulni külföldre?


2018. márc. 9. 18:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!