Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gonoszság nem odaadni a...

Gonoszság nem odaadni a kidolgozott tételeket?

Figyelt kérdés

Szigorlati tételekről lenne szó. Van összesen 45 db több tárgyból. Levelező tagozatról van szó. A legtöbben dolgozunk valahol, de a csoporttársam aki elkérte volna a tételeimet nem. Ha jól emlékszem valamelyik rokonára vigyáz, szóval azért ő sem otthon dekkol.


Én a tételek nagy részét már nyáron elkezdtem kidolgozni, hogy ne az utolsó pillanatra/félévre maradjon és legyen idő a tanulásukra is. Ő nem kezdte el.


Mondtam neki, hogy jobban jár ha magának csinálja, mert akkor is foglalkozik vele, meg alapból nem szeretem odaadni a tételeimet, mert mi van akkor, ha a másiknak nem jó stb.

Én szerintem még sose kértem senkitől tételeket kidolgozva, mert mindig nekiálltam időben, engem meg állandóan nyüstölnek, pedig már így is rengeteget segítettem.


Mindenkinek kb ugyanannyi ideje van ezekre nagyjából és mégis engem használnak ki állandóan.


2018. márc. 11. 10:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%
Olyan szomorú látnom, hogy senki nem segít a másiknak legfeljebb érdekből. :( szánalmasak vagytok tételek ide vagy oda.
2018. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Most nem azért a 20 fillérért, de én sem vagyok jótékonysági intézmény es mindenki a saját sorsanak a kovácsa
2018. márc. 12. 17:53
 13/14 anonim ***** válasza:
Így igaz. Minden vagy, de jótékony nem. Az, hogy a sorsod merre tart ezzel a gusztustalan hozzáállással, majd kiderül. Én soha az életben nem akarok veled az úton találkozni, ezt biztosan tudom. Nekem ez a hozzáállás a másik emberhez szinten aluli. Az, hogy nem adod oda a tételeidet nem azt minősíti, akinek nem adod oda, hanem téged. Amíg ez még csak nem is esik le, addig nincs remény.
2018. márc. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Akkor az lenne a normális, hogy én x ember helyett csináljak meg mindent, hogy nekik jó legyen, nekem meg törjön le a derekam a sok ülésbe és vakuljak meg a gép előtt, csak hogy a másik a kisujját se mozdítsa még véletlenül se?
2018. márc. 14. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!