Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a jobb: stabilabb, de...

Mi a jobb: stabilabb, de alacsonyabb fizetés vagy magas fizetés, de bizonytalanabb?

Figyelt kérdés
Például ha valaki pályakezdő és keresni kezd, milyen irányba menjen, milyen munkát nézzen. Tegyük fel, hogy a végzettségével lehetősége van mind2re amit írtam. Melyik a jobb?
2018. márc. 11. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Bizonyos kereset/felfogás felett már nem számít a pénz, sokkal fontosabb hogy a munkahely jó legyen és tudd élvezni az életet.

Ha stresszelni fogsz hogy holnap kirúgnak nem jó neked, de ha azon stresszelsz hogy holnap mit fogsz enni az sem olyan nagyon jó neked.


Én azt választanám amelyik jobban érdekel, munkát váltani mindig lehet.

2018. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ember fuggo, en ha a megelhetesem biztositva lenne akkor az utobbit valasztanam, de ha mondjuk csalados lennek akkor az elsot.
2018. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a biztos mindig jobb, mint a bizonytalanság, mert hiába az átmeneti sok pénz, ha az örökös aggódás, stressz kikezdi az egészséged.
2018. márc. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából ez most még elméleti kérdés, jelenleg nem keresek munkát, mert egyetemista vagyok, csak elgondolkodtam azért rajta. Hogy vajon mi a jobb és vajon nekem is mi lesz majd a jobb ha odakerülnék később...
2018. márc. 11. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!