Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik Karinthy Frigyes Gimnáziú...

Akik Karinthy Frigyes Gimnáziúmba németre jelentkeztek, nektek hány pontotok van?

Figyelt kérdés

Sziasztok én is Karinthy Frigyes Gimnáziúmba jelentkeztem németre és 162 ponton van . Ez mennyire esélyes ? De ez csak a mellék kérdés .

A válaszokat előre is köszönöm 😊



#felvételi #Karinthy Frigyes Gimnáziúm
2018. márc. 12. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
178 pontom van. Hányadik vagy az ideiglenesben? Mert szerintem 80. sorszám alatt simán bennt vagy!😀 Remélem sikerülni fog, szurkolok!
2018. márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! És gratulálok , mert te mar simán bent vagy😊
2018. márc. 14. 15:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen helyesírással nincs sok esélyed. (gimnázium, nem gimnáziúm), de viccen kívül, szerintem ezzel bent vagy.
2018. márc. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Angol kéttanon 168 ponttal hányadikok vagytok?
2018. márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szeretem ezeket a válaszokat, akik csak belekötnek a kérdezőbe, (te nem szoktál néha elgépelni véletlenül valamit?) Ja bocsi, te tökéletes vagy.😀 Valószínűleg azért írod ezt mert téged már szóbelire sem hívtak be. Nem értem, minek ez a rosszindulat. Csak sajnálni tudlak, ja és nyugodtan lepontozhatsz kedves második válaszoló, de nem fog meghatni! Köszi, Puszi😙
2018. márc. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok , ezt a hármasnak szántam amit előzőleg írtam.😀
2018. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1 Köszönöm a válaszodat ! Nagyon “kedves” vagy , hogy kijavítottad a hibámat, nem szeretnék vitatkozni , de ez bárkivel történhet ( még veled is ) , és ha vicces szeretnél lenni , akkor gyakorolnod kéne , még hozzá sokat , ha szeretnéd megadom a humor club számát , hátha jobb lesz a humorérzéked.

2 Ha pedig vitatkozni szeretnék, akkor lenne pár kérdésem :

Mit nyertél ezzel, hogy kijavítottad a hibámat , lehet hogy az volt a célod , hogy több helyesen író diák legyen Magyarországon , ha igen akkor rengeteg egyetemen ki vannak nyítva a kapuk , amelyek várják , hogy egy nagy nyelvtan tudó náluk tanuljon .

Tényleg magyartanár szeretnél lenni? (ha igen akkor tisztellek )

3. Ez az álomsulim , ha te oda jársz , akkor lenne pár kérdésem a suliról.

4. Ha pedig nem jársz akkor mondok neked egy dolgot :


HA TÉNYLEG VICCES ÉS OKOSNAK SZERTENÉL TŰNNI , AKKOR NE POCSÉKOLD AZ IDŐDET A HÜLYE EMBEREKRE , AKIK MÉG AZT SE TUDJÁK , HOGY HOGYAN KELL ÍRNI A “ gimnáziUm “ SZÓT, MERT HA TÉNYLEG BÍZOL MAGADBAN ÉS TISZTELED MAGAD , AKKOR SOHASEM REAGÁLTÁL VOLNA ÍGY “ hát ilyen helyesírással sohasem kerültél volna be a Karinthyba” ( ezt most ilyen hisztis hanggal mondtam) , MERT AKI TÉNYLEG MAGABIZTOS, Ő SOHASEM “NÉZI LE” A MÁSIKAT ( pont hogyha ilyen hibáról van szó ), Ő PONT HOGY SEGÍT AZOKNAK , AKIK HIBÁZTAK ( mint most én neked) .

DE AKI NEM BÍZIK MAGÁBAN , Ő MINDIG A TÖBBIEKET MEGALÁZ MINDEKI ELŐTT , HOGY MEGMUTASSA , HOGY Ő MINDENT MEGTEHET .

És most én is kijavítottam a hibáidat , ha megint írsz , az azt jelenti, hogy semmi érdekes dolog nem történik az életedben , vagy az hogy , szövegértési problémáid vannak . Kész itt a nagy pont .

És bocsánatot kerek a helyesírási hibákért , mert csak 2 éve tanulom a magyart 😊

2018. márc. 14. 17:29
 8/8 A kérdező kommentje:

5. Válaszoló , köszönöm , a kommentedet .

Miközben irtam a kommented ( azt a hosszút ) nem vettem észre , hogy más válaszok is jöttek .😄😂

2018. márc. 14. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!