Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik voltak azok, amiket nehéz...

Mik voltak azok, amiket nehéz volt megtanulni a kreszen, ill. melyek voltam azok a kérdések, amiken elbuktatok a vizsgán?

Figyelt kérdés

A nehéz kérdésekre vagyok kíváncsi, hogy felkészülhessek rájuk.


Előre is köszönöm!



2018. márc. 13. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez rettentő szubjektív.

Szerintem egyáltalán nem volt valami nagy kihívás. Egy hetet tanultam rá, 7 perc alatt végeztem és hibátlan lett.

2018. márc. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendesen tanulsz, felkészülsz, gyakorolsz, akkor nincsenek nehéz kérdések és neked is elsőre sikerülni fog.


De a számodra nehéz kérdéseket a gyakorlásod, tesztelésed során tudod kiszűrni - nézd meg, hogy neked mik nem mennek és arra feküdj rá!

2018. márc. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Összességében nem nehéz, én egy hétvége alatt tanultam meg. Tesztek is vannak, amiken lehet gyakorolni. Mondjuk egyébként nem volt nagy élvezet foglalkozni vele, pl. szerintem olyan hülye kacifántos definíciók vannak, hogy az borzasztó...nekem ez nem tetszett benne, de végülis meg lehet tanulni ezt is. Valamint a műszaki kérdéseket sem szerettem, de abból különben sincsen sok és az is tanulható, mint minden. Majd úgyis kapsz hozzá anyagot vagy jársz oktatásra (mi kaptunk egy programot is amin lehetett gyakorolni), megtanulod és skkor menni fog.
2018. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha rendesen végignézi az ember, értelmezi a tananyagot, akkor egyáltalán nem lesz nehéz.


Alapból nem nagyon lehet nehézségről beszélni, hiszen vannak szimpla kérdések amit meg kell jegyezni, mint a "milyen színű a féklámpa" és társai, vagy éppen a rendőri jelzéseket, főbb táblákat. Meg vannak a forgalmi szituációk, ott is az alapokat kell érteni, elsőbbség, jobb kéz szabály, utak forgalmi rendje.


Aki egy átlagos általános iskolás dolgozatra fel tud készülni, az KRESZ vizsgára is.

2018. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát anno 15 évvel ezelőtt kreszesztem :-) Elsőre meglett 3 pontot veszítettem összesen.


Tény, hogy gyakorlatban jobban összeáll a kép...a gyakorlatban való átültetés ami nehezebb nem pedig megtanulni elméletben....egy kereszteződéshez érve nem lesz A,B,C,D kocsi számokkal és idő sem hogy neki állj gondolkodni kinek van elsőbbsége...de tény hogy ezen csak a rutin segít, hogy zsigerből jöjjön! Vezetni igazán akkor tanultam meg, amikor egyedül kezdtem vezetni...


sok sikert!

2018. márc. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!