Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet leegyszerűbben...

Hogy lehet leegyszerűbben megtanulni a PHP nyelvet?

Figyelt kérdés
Szeretném megtanulni, de félek, hogy h*lye vagyok hozzá. Érdekelne, van-e egyszerű mód, vagy esetleg egy szoftver, hogy ne kelljen megtanulni.

2018. márc. 9. 13:26
 1/5 Pelenkásfiú ***** válasza:

"vagy esetleg egy szoftver, hogy ne kelljen megtanulni"


Na ezt mégis hogy gondolod? :D

Betallózod a programban a dokumentációt és lefejleszti helyetted? :D

2018. márc. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem.

Egy WYSIWYG php-szerkesztőre.

2018. márc. 9. 14:39
 3/5 Pelenkásfiú ***** válasza:

Nem lehet, hogy összekevered a HTML-lel?

Igen, ahhoz vannak editorok, amiben ha létrehozol egy táblázatot, akkor megírja a HTML kódot hozzá...


A PHP egy programozási nyelv.

Ha egy fórumot kell írnod, ahol lehet regisztrálni/belépni/posztolni/kommentelni, akkor azt hogy akarod WYSIWYG editorban létrehozni? :)

2018. márc. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mi a különbség a kettő között.
2018. márc. 9. 21:30
 5/5 anonim válasza:
Képes vagy rá, én 14-15 éves koromban tanultam meg (most) és chat programokat, cms rendszereket és adatbáziskezelő szoftvereket írok (mondjuk ezekhez javascript is kell) szóval hajrá! Kisebb célokat tűzz ki magad elé és próbáld azokat elérni, szabadidőid x százalékát ráfordítani és így fejlődsz. Ha csak hobbi szinten csinálod, akkor 1-2 hónap alatt már nagyon jó vagy benne, ha meg ráállsz (napi 1 óra minimum) akkor náhány hét. Mielőtt php-t tanulnál, a html alapokat sajátísd el, az nagyon egyszerű és logikus. Ja meg ha valamit nem tudsz, akkor 10 másodpercen belül tudni fogod, mert rákesel Google-n és w3schools.com-on minden fent van.
2018. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!