Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Karinthy Frigyes Gimnáziumba...

Karinthy Frigyes Gimnáziumba helentkeztem és az ideiglenes ranngsorban 77. vagyok a németen, ez mennyire esélyes?

Figyelt kérdés
Szisztok!😁 Karinthy Frigyes Gimnáziumot jelöltem meg első helyre , mégpedig németet . Nagyon örülnék ha válaszolnátok , és még jobban örülnék , ha egy karinthys diák válaszol . Minden választ előre is köszönöm 😁

2018. márc. 14. 21:36
1 2 3
 1/25 Babuska1 válasza:
Nagyon esélyes,hogy bekerülsz.Hány pontod van?
2018. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is bekerülsz 77. hely az nagyon jó.😀
2018. márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Én 250 felett vagyok az emelt angolon. Szerintetek van esélyem? A Karinthy honlapján azt írták, hogy 250 - ig van esélyem(Hátha még van 250 felett is) . :) Annyira bánt, hogy nemcsak az írásbelit rontottam el, hanem a szóbelit is. Szóbelin a János Vitézt húztam magyarból, erre a Toldit kezdtem el mondani nagy boldogan. Csak akkor esett le, hogy vmi nincs rendben, amikor az egyik tanár hümmögni kezdett. Matekból meg nem jutott eszembe az idegességtől a törtek osztása, ezért elrontottam két feladatot. A többit is csak segítséggel oldottam meg, annyira ideges voltam. Muszáj, hogy felvegyenek, mert második helyre a Szent Lászlót írtam be, de oda be sem hívtak szóbelire. Harmadik helyre pedig a Szent Istvánt, de oda se hívtak be. Annyira vágyom a Karinthyra!Több sulit be se írtam, mert nem érdekel más. Szerintetek felvesznek?
2018. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Először is , nem szeretem azt amikor az én kérdésem alá valaki ír egy másik kérdést , ha nagyon érdekel a válasz a kérdésedre , akkor írjál ki egy külön kérdést.


Amúgy meg megértem , hogy milyen az amikor kevés sulit jelöltel meg .

Nekem is lenne kérdésem , hány pontod van ?

Csak az angolt jelölted meg ?

2018. márc. 18. 12:38
 5/25 anonim ***** válasza:
Szia én a 183. Helyen vagyok... ez ilyen "reménykedő" helyezett...Szerintem bőven bent vagy! Remélem azért hogy osztály társak leszünk. :D
2018. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Bocsi! De ehhez kapcsolódik a kérdésem és ide már válaszoltak,ezért írtam ide. Egy csomó más dologban, amikor külön kérdést írtam 1-1 választ vagy egyáltalán semmi választ nem kaptam. 150 pontom van. Igen. Csak ezt írtam be, az angolt. De azt mondják májusban van pótfelvételi. Akkor majd szétnézek a jó gimik között. Állítólag 1-1 hely még az egészen jók között is akadhat és volt már olyan is, hogy egy teljesen pontokban "lecsúszott" egyén, mint én bejutott egy egészen jó gimibe. Szóval, ha nem sikerülne a Kari thy várom a májust. :) :)
2018. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
5. Válaszoló ne izgulj , és köszönöm a válaszodat remelem mindketten bekerulunk😁
2018. márc. 18. 16:57
 8/25 A kérdező kommentje:
6 válaszoló , nem baj , és te se izgulj minden rendben lesz 😊
2018. márc. 18. 16:58
 9/25 anonim ***** válasza:
Szia én bent vagyok a németen, de angolra (kéttan) megyek ( oda is bekerültem).😀 Egyébként a 200.-250. helyet csak biztatásként írják, tavaly németen 91. volt aki utoljára bejutott. Szóval senkit sem szeretnék elkeseríteni, de kb. 120. hely felett esélytelen a bejutás németre.Te kérdező kb. 98 százalék, hogy bekerülsz.😀 Mert most még a felvételik is rosszabbak lettek, mint tavaly szóval szerintem 100. körül lesz az utolsó bejutott rangsorszáma. 😀
2018. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat és a biztatást , közben meg gratu , ha bekerülök , akkor majd találkozunk csibe táborban 😁
2018. márc. 18. 23:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!