Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A gazdalkodas es menedzsment...

A gazdalkodas es menedzsment kifizetodo?

Figyelt kérdés
2018. márc. 15. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd bővebben?
2018. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van ertelme azt tanulnom,el fogok tudni helyezkedni vele?
2018. márc. 15. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy van-e értelme? Mindenki másban lát értelmet, teljesen egyéni preferenciáktól függ a választás. Elhelyezkedés szempontjából sem mindegy, hogy milyen egyetemről beszélünk, illetve milyen tapasztalatot, tényleges gyakorlati tudást szerzel egyetem mellett.
2018. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ha a Corvinuson, BME-n végzed el, akkor kifizetődő, mert nettó 220-300-al indíthatsz a legtöbb SSC-ben, multiban, bankban, BIG4-nél, tanácsadó cégeknél. Bár a többség megy tovább mesterre azért.
2018. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

En is mennek majd tovabb mesterre es igen a corvinuson tervezem

olyan sok a fizetes??

2018. márc. 16. 16:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Magyar viszonylatban egész jó a kezdőfizu, de a 4. hozzászóló erősen túloz azért. Az átlagfizu nettó 190 ezer környékén van, Budapesten Corvinusos diplomával 200-250 a reális kezdőknek. Aztán idővel ezt lehet felfele tornászni szépen, 30 éves korra 400-500 ezer simán reális, ha értékes munkaerőről beszélünk.
2018. márc. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Természetesen kezdő átlagfizetés 190.
2018. márc. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Erősen túlzok?

Inkább te nem vagy képben, de nagyon, ha szerinted egy Corvinus-os diplomával majd nettó 190-ért bárki dolgozni kezd.. :D

2018. márc. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább téged tájékoztattak félre súlyosan. Természetesen megcsíphető az általad említett 300 ezer kezdő fizetésnek, de rendkívül ritka és csak előzetes szakmai tapasztalattal, szerencsével és/vagy protekcióval lehetséges. Mondj már nekem olyan pozíciót, amire egy GM-es pályázhat és 300 ezerrel kezd....:DD


Kommented alapján gyanítom Corvinusos vagy. Utálom, hogy nekem kell kiábrándítani téged, de volt Corvinusosként el kell mondjam neked, kitörölheted a segged a Corvinussal.:D Ezt természetesen ne értsd félre, a legértékesebb diplomákat adja az egyetem gazdasági területen és nagyon jó a képzés, de attól, hogy te BCE-n végzetél nem fognak neked több fizut adni egy olyan poziba, ahol az átlagfizu bruttó(!) 300 ezer. Nyilván jók lesznek a lehetőségeid, de csak a piaci helyzetnek megfelelően. És igen, elárulom, rengetegen kezdenek nettó 190 ezerrel Corvinuson is, sőt, ennél még kevesebbel is. Az átlag persze ennél valamivel magasabb, mint említettem, 200-250 ezres sáv a legtipikusabb fizetések tekintetében. Semmiképpen sem az általad emlegetett 220-300. Szép is lenne.:D

2018. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!