Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Amerikában vagy florida,...

Amerikában vagy florida, georgia, alabama környékén (inkább florida) melyik színész iskolát ajánljátok melyik a legsikeresebb?

Figyelt kérdés
13 L vagyok és le lekellett irnom hogy mivel szeretnék foglalkozni, már egy kicsit utánnanéztem az iskoláknak de sokra nem jutottam segítseteek ☹️

2018. márc. 15. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Hát, függ attól hogy hány milliótok van az egészre. Olyan 10-15 millióval már talán neki lehet indulni. Persze évenként.


A legsikeresebb iskolákba meg elég komoly felvételi van. Beszéled anyanyelvi szinten az amerikai angolt?

2018. márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Hagyjad már, csak álmodozik
2018. márc. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

elobb egy magyar iskolat ajanlanek, hogy megtanuld, allamneveket mindig nagybetuvel irjuk


aztan egy angol tanfolyamot, hogy magad is utana tudj nezni

addig marad a gugli fordito :D


[link]


[link]

2018. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 a trónok harca főszereplője csak azér jelentkezett a a szerepre mert egy új számítógépet akart venni:D

#2 igen és meg is valósítom

#3 köszönöm , Több választ nem kérek.

2018. márc. 22. 21:43
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Jó, de a trónok harca szereplője gondolom kint élt, folyékonyan beszélte a nyelvet és nem a szüleinek kellett fizetnie a milliós összegekbe kerülő megélhetését.
2018. márc. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kint elek es beszelek is csak nem perfektul.
2018. márc. 23. 19:13
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Aha persze..kint élsz és nem ismered a drámaiskolákat?:-D Álmodozz csak tovább:-)
2018. márc. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocs hogy 3hónapja vagyok ittkinn és 13 vagyok:,)
2018. márc. 23. 21:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Azóta mi újság? Sikerült sulit találni?
2020. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!