Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valaki színész/sz...

Hogyan lehet valaki színész/szinkronszínész?

Figyelt kérdés

Ahhoz hogy valaki színész/szinkronszínész lehessen, kötelező elvégezni valamilyen fősulit vagy egyetemet?

Vagy meghallgatásokon találnak rá ezekre az emberekre?


2017. jún. 25. 21:14
 1/4 Roflkopter ***** válasza:

Meghallgatásokon, mivel ha belegondolsz elég sok gyerek szinkron színész van akiknek nem valószínű h van diplomájuk.

De egyébként a kommunikáció-média szakokon foglalkozhatsz ezzel főiskolán is

2017. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tényleg, erre nem is gondoltam
2017. jún. 25. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a szinkronszínészet nagyon "belterjes"... Ha nincs ismerősöd vagy rokonod a szakmában, akkor szinte semmi esélyed sincs bekerülni. Én elvégeztem anno egy képzést, volt demónk, küldtük mindenfelé, a képzés résztvevői közül egyikünk sem kapott semmilyen visszajelzést sehonnan. Viszont egyik ismerősöm már évek óta, egész kiskora óta szinkronszinészkedik, mert a színész/szinkronszínész apja bevitte a szakmába.

Szóval persze lehet próbálkozni, mert biztos vannak kivételek, de nem fűznék hozzá nagy renényeket.

2017. jún. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazából csak amatőr szinten foglalkozok vele, nem ez a szakmám, csak felmerült bennem a kérdés, hogy hogy lesz valakiből hivatalos szinkronszínész
2017. jún. 26. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!