Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek szakmai gyakorl...

Hogy szerezzek szakmai gyakorlati helyet?

Figyelt kérdés

Anyagmérnök szakon vagyok. Sokan mondják, hogy kell ismeretség, legalábbis úgy sokkal könnyebb, de van aki szerint elég ha írok akár több cégnek is, és valamelyik előbb-utóbb fel fog venni. Hallottam olyat, hogy a legtöbb cég nem szívesen vesz fel gyakorlati helyre olyat, akinek semmi tapasztalata (mint nekem), mert csak hátráltatom a munkát, de mi van ha megmondom kerek-perec, hogy adjanak valami olyan munkát, amihez szakmai tudás nem nagyon kell, (anyagpakolgatás, stb...) és adják meg a pecsétet a végén, mert nekem csak az kell, mivel anélkül nem kapok diplomát.

Úgyis mást fogok dolgozni, miután elvégeztem az egyetemet, csak most már nem lehet abbahagyni, vagyis de, csak akkor ki kellene fizetni, azt meg nem szeretném.



2018. márc. 18. 17:55
 1/2 Vodafonelive ***** válasza:
Érdemes olyan helyeket megcélozni, akik duális képzésben is foglalkoztatnak anyagmérnök hallgatókat. Nem hiszem, hogy sok lehet, de első körben nem egy rossz döntés. Ha ez nem, akkor álláskereső portáloknál jelentkezz céghez, ami anyagmérnöki munkákkal foglalkozik.
2018. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én megnéztem anno, hogy az egyetemem szakának kikkel van szerződése a szakmai gyakorlatra és egy ilyen céghez jelentkeztem, fogadtak :-)


Igaz nem mérnöki szakon vagyok.....

2018. márc. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!