Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Koleszos egyetemisták, ti...

Koleszos egyetemisták, ti milyen gyakran mentek haza?

Figyelt kérdés
És mennyire laktok messze az egyetemtől?

2018. márc. 20. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Szegeden vagyok kolis, de Budapesti vagyok. Ugye ez olyan 180km körül van. Nem nagyon szoktam hazajárni. Nem véletlenül jöttem Szegedre egyetemre, nem annyira szeretek otthon lenni...

Szóval csak akkor megyek ha kötelező, illetve ünnepekre.

2018. márc. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hetente, kocsival 80km és 1 óra lenne, de mivel busszal nem tudok közvetlen menni, legalább 2.5 óra. Minden hétvégén megyek haza.
2018. márc. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 én is pont ugyanígy vagyok, hogy nem szeretek itthon lenni. Egyébként nem számít furának az, hogy valaki csak nagyon ritkán megy haza?
2018. márc. 21. 09:32
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Az egyetem előrehaladtával egyre "normálisabb". A gólyák még minden héten hazamennek aztán egyre kevésbé szoktak. Szerintem semmi fura nincs benne.


#1-es voltam.

2018. márc. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hetente/kéthetente, a tanulnivalótól és egyéb elfoglaltságoktól függ. Egyébként elején nem vágytam haza sűrűn, mert lekötött az új dolog minden formában. Az idő elteltével többet lennék otthon, mert hiányzik a hazai érzés és az otthoniak.
2018. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Havonta kb. Nem szeretek otthon lenni, nem tudok ott a tanulásra meg semmire sem rendesen koncentrálni, és amúgy is másfél óra az út.
2018. márc. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!