Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem bejutni a Hévízi Bibó István Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Kijött az ideiglenes rangsor, de nem túl biztató. 5 éves angol képzésre 14 embert vesznek fel de 35. vagyok, általános képzésen pedig 2 osztályt indítanak, ( egy osztály 26 fős) és 91. vagyok. Szerintetek van esélyem bejutni? Nagyon-nagyon szeretnék!!! :(

2018. márc. 21. 22:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom igen. A honlapon fenn vannak az osztályfotók, és kivan írva, hogy melyik fotó melyik osztály és tagozat, onnan lehet tudni.
2018. márc. 27. 23:44
 12/19 anonim válasza:
45%
Sza! Bibós vagyok , 1 általános , és 1 nyelvi osztály fog indulni szeptemberben , én nyelvis vagyok , és ezzel szerintem simán bekerülhetsz bármelyikre!:) Az elöttem szóló vajdásra ne halgass , a Vajdásoknak általában nincs jobb dolguk mint a Bibót ócsmárolni , mert nembirják elviselni , hogy a Bibó már lekörözte őket. Ha beleolvasol a témába , voltak már Vajdás botrányok , az egyik nemis olyan régen. Az,hogy páran nemszeretnek idejárni nem minősíti az iskolát.
2018. ápr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztatást, el sem tudod képzelni, hogy mennyire szükségem van rá! Minden vágyam az, hogy bekerüljek a Bibóba és ott tanulhassanak tovább :)
2018. ápr. 13. 00:55
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 12-es válaszoló!

A Bibó soha nem körözte le a Vajdát. Én személy szerint utáltam a Vajdába járni a sok sznob miatt. Csak a tapasztalataimat írtam le, hogy sok ismerősöm tanul/ tanult a Bibóban és nem szerették.

A kérdezőnek pedig sikeres felvételit kívánok!

2018. ápr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedvességet, remélem, hogy sikerül :) Vicces, de először én is megakartam jelölni a Vajdát, de a nyílt nap után rögtön rájöttem, hogy ott semmi keresnivalóm. Maradjunk annyiban, hogy biztos jó suli, és biztos hogy, okosak a tanulók ott, de az egy "robotképző" :D
2018. ápr. 16. 23:11
 16/19 A kérdező kommentje:
Felvettek!!!!!!!!!
2018. ápr. 24. 14:28
 17/19 anonim ***** válasza:

A Vajdát kritizáló híreknek elég erős politikai hátterük van.

Egyébként szerintem kb. ugyanazt lehet kihozni a két suliból. Az adatok szerint a Vajda erősebb és mindig az is volt mint a Bibó a versenyeredményeket és az érettségi százalékokat nézve is. A Bibónak más a varázsa,talán a családias légkör vagy valami egyéni ok. Én a Vajdát választottam mert ott az én osztályom király tanárokat kap,az én ízlésem szerint.

Nekem a Bibó olyan nyálas ál elit képet adott a Vajda meg simán ál elit képet. A Bibóban túl kedvesek voltak, persze van akinek ez kell. :D


Persze ezek igazából lényegtelen információk,csak szeretek hangot adni a véleményemnek. :)

2018. júl. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nemkell ahhoz politika , hogy a Vajdát lehessen kritizálni:D Mielött volt az igazgató botrány már azelött is bőven sok rosszat lehetett róla hallani. Tény , hogy mindkét iskola sokat gondol magáról , de a Vajda mostanában tisztán látszik , hogy nem körözgeti le a Bibót , sőt már a Bibó felé nagyobb volt az érdeklődés idén is. a Családias hangulat tényleg megvan a Bibóban , ami egy templomban nehezen lenne megvalósítható , teljesen megértem a kérdezőt , a vajda nyiltnapon meg szóbelin enis rájöttem , hogy ide pénzért se járnék pedig saját anyám is Vajdás volt :D Nyilván jobbak az eredményei egy iskolának ahol vannak reál osztályok , a Bibóba szerintem az emberek nagy része nem is a reál miatt van itt inkább a nyelv miatt. A Vajda már csak egy dologgal tud diákokat csábítani , az pedig a ritkább nyelvek oktatása amire a környéken nincs lehetőség máshol, és a nyiltnapon való hype a cserediákprogramokra meg a kirándulgatásokra , amiknek az áráról semmit nem említettek sajna:( És már az taszító volt hogy az olasz , francia előadók meg se tudtak szólalni a tanult nyelvükön a tanár nélkül. Nekem is szimpibbek ezek a nyelvek , de inkább szívok a némettel amit utálok , de legalább fogom tudni használni :D
2018. júl. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
UI: Gratulálok , hogy felvettek!:) Szeptemberben tali
2018. júl. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!