Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire jo parositas gazdmen...

Mennyire jo parositas gazdmen alapkepzes es logisztikai mernok mesterkepzes?

Figyelt kérdés
Plusz targyakat kell teljesiteni, de jelentkezhetek ra az alapszakomrol. Nemetul es angolul jol beszelek, spanyolt tanulom meg.
2018. márc. 21. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó párosítás, de elég matekos szak, főleg gazdmenhez viszonyítva. Ha megy a matek szerintem megéri elvégezni.
2018. márc. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazabol azert gondoltam ezt elvegezni, mert ugy erzem, hogy "elpazarlom" azt, hogy jo matekos vagyok, azzal, hogy "csak" kozgazon vagyok, es nem mernokin :D
2018. márc. 22. 08:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor csináld ezt a mestert :D 3 nyelv tudásával főleg megéri. Csak volt pár szaktársam aki hasonlóan gazdmenről meg más gazdasági alapszakról jöttek és azt hitték hogy ha ott ment a logisztika I-II ez is lazán sikerül, majd a matek miatt jópáran otthagyták. De ha neked nincs vele bajod érdemes belevágni. :)
2018. márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!