Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Logisztikai menedzsment vagy...

Logisztikai menedzsment vagy vezetés és szervezés MSC?

Figyelt kérdés

2016. jan. 12. 19:06
 1/5 A kérdező kommentje:

kifelejtettem, hogy levelezőn milyen a mesterképzés? sokkal rosszabb, mint a nappali vagy teljesen mindegy? és levelezőn mennyit kell bejárni?

láttam olyan alapszakot, hogy kéthetente, máshol olyat, hogy csak egy félévben kétszer..

2016. jan. 12. 19:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal rosszabb a levelező, mint a nappali.


A kettő közül inkább a vezszervet ajánlom. Milyen Bsc-d van?

2016. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nemzetközi tanulmányok.

utána olvastam, mások szerint a logisztikai menedzsmentre nagyobb a kereslet. plusz ott kellenek a nyelvek és a német jobban, mint az angol. (végre egy ilyen. :D)

2016. jan. 12. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Logisztikát inkább, a vez.szervet nagyon sokan végzik el és nincs ekkora kereslet rá. Ráadásul ez is eléggé általános tudást ad, mint a gazdmen amire főleg épül, hiába mesterképzés.

Levelezőn változó mikor kell bemenni, én olyanra jártam ami pénteken este meg szombaton egész nap volt, de többféle verziót is hallottam már rá. Nehezebb, mint nappalin, mert kevesebb idő is jut a dolgokra meg alapból ez munka mellett szokták csinálni, de kicsit kevesebb anyagot kell megtanulni, mint a nappalin.

2016. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ és a segítséget!
2016. jan. 20. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!