Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyek ha nagy leszek?...

Mi legyek ha nagy leszek? Nincs sok időm és semmi ötletem.

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, gimnazista 10. osztályos.

Idén kell fakultációt valasztani ehez pedig elengedhetetlen, hogy tudd, miből érettségizel ill. hol/mit tanulsz tovább. Régebben érdekeltem a képzőművészettel kapcsolatos dolgok (rajz, festészet stb.) de már nem érzem magam olyan tehetségesnek magam ezzel kapcsolatosan így még az irodalom szeretete maradt de nem tudom ezzel mit lehetne kezdeni.

Az eszemmel elméletileg nincsen probléma, 5 évesen mentem elsőbe és stabilan tartom a 4,3-as átlagot 0 tanulással (erre nem vagyok büszke, de sajnos elég lusta vagyok) így ami felkelti az érdeklődésem arra valószinűleg tanulnék és menne.

Szerintetek milyen iranyba kellene elindulnom?


2018. márc. 23. 21:13
 1/2 anonim válasza:
első éves egyetemistaként azt tudom tanácsolni, hogy csakis olyasmit válaszz, ami érdekel :) csakis. igazán rossz érzés olyasmit tanulni, amire nem érzel belső elkötelezettséget... és szerintem akkor is megéri azt tanulni, amit szeretsz, ha még nem tudod, mit is lehet vele kezdeni. :) biztosan megtalálod majd...:)
2018. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ha az irodalmat szereted, és ennél jobban semmit, akkor azt :) én is éppen bölcsészkaron vagyok..:D
2018. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!