Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Depressziós vagyok, nem megy...

Depressziós vagyok, nem megy a szakdolgozat megírása, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudok leülni, és írni. Egyszerűen nem megy... annyira depressziós vagyok. Tehetetlennek érzem magam, mert még egy rakás vizsga előttem áll. De nem tudok kitörni egyszerűen... Hogyan tudnék változtatni ezen?

2018. márc. 26. 10:59
 1/4 anonim válasza:
68%
Kezdd kis lépésekkel. Elsőnek írj egy pár mondatot, utána próbáld egyre többre növelni. Meg csak úgy kezdd el, hisz ha már elkezdted, annál kevesebb van hátra.
2018. márc. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Pontosan. Először írd meg a bevezetőt. Gondold át, milyen fejezetekből áll majd össze. csinálj egy előzetes tartalomjegyzéket. Ezekkel már bele lehet lendülni.
2018. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Részvétem dettó ugyanebben a helyzetben vagyok igaz 4 kollokviumom van hátra + szakdoga + záróvizsgák.


Hát kissé bedepiztem én is egy hétig de aztán erőre kaptam, mert mindjárt vége a szemeszternek aztán nyomatni kell 1000-rel :-)

2018. márc. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Ezt a fajta depit mifelénk másképp nevezik.
2018. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!