Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozatban milyen lehet...

Szakdolgozatban milyen lehet a hangvétel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most szakdolgozom és az írás során ahogy a személyes tapasztalatokhoz jutottam felmerült bennem a kérdés, hogy mennyire lehet ez valóban személyes. Gondolok itt hangvételre, írásmódra. Az egész dolgozatomat eddig sikerült egy teljesen tárgyilagos, érzelem mentes hangnemben írnom de most elakadtam ennél a résznél. Illetve vissza gondolva a bevezetőt eleve kicsit ilyenre sikerült írnom. Nyilván nem úgy mintha öribarival egy kavé mellett csacsognánk de azért ezek mégiscsak olyan részek ahol magamat kell adjam ebben az esetben nem tudom, hogy maradjak tárgyilagos. Szükséges,hogy e ezen aggódjak vagy nem baj ha ilyenre sikerült és a tapasztalatokban leírhatom, hogy valóban hogy érzek a dolgokkal kapcsolatban. Írhtom e szívvel nem csak ésszel? (óvónő leszek szóval innen ez a sok érzelem :D)

Előre is köszönöm!



2018. márc. 23. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:
A bevezetőben szerintem elmegy. A többi részben próbáld úgy, hogy tényközlés + elemzés.
2018. márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!