Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Szakdolgozatban milyen lehet a hangvétel?

Sziasztok!

Most szakdolgozom és az írás során ahogy a személyes tapasztalatokhoz jutottam felmerült bennem a kérdés, hogy mennyire lehet ez valóban személyes. Gondolok itt hangvételre, írásmódra. Az egész dolgozatomat eddig sikerült egy teljesen tárgyilagos, érzelem mentes hangnemben írnom de most elakadtam ennél a résznél. Illetve vissza gondolva a bevezetőt eleve kicsit ilyenre sikerült írnom. Nyilván nem úgy mintha öribarival egy kavé mellett csacsognánk de azért ezek mégiscsak olyan részek ahol magamat kell adjam ebben az esetben nem tudom, hogy maradjak tárgyilagos. Szükséges,hogy e ezen aggódjak vagy nem baj ha ilyenre sikerült és a tapasztalatokban leírhatom, hogy valóban hogy érzek a dolgokkal kapcsolatban. Írhtom e szívvel nem csak ésszel? (óvónő leszek szóval innen ez a sok érzelem :D)

Előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakdolgozat, dolgozat, diplomamunka, hangvétel, személyes, hangnem

2018. márc. 23. 14:51  Privát üzenet  

A válasz
A bevezetőben szerintem elmegy. A többi részben próbáld úgy, hogy tényközlés + elemzés.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. márc. 23. 14:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szakdolgozatban hogyan kell hivatkozni?
Szakdolgozatban több oldal jelölése?
Szakdolgozatban hogyan jelöljem a forrást ebben az esetben?
Szakdolgozatban a Bibliára hogyan kell hivatkozni?
Ezt szakdolgozatban hogyan hivatkozzam le?
Idegen nyelvű idézet hivatkozása szakdolgozatban?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!