Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet belole komplikacio...

Lehet belole komplikacio egyetemi beiratkozasnal ha julius-augusztusban hivatalosan megvaltozik a nevem? Hol kell ezt jeleznem az egyetemnel es mikor? Felvin is?

Figyelt kérdés
Bocsi ha valami nagyon nagy baromsagot kerdeztem
2018. márc. 29. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Lehet belőle probléma. Az egyetemnek érdemes lenne akkor szólni amikor már biztosan bekerültél vagyis a ponthatár húzás után. Elég ha írsz egy emailt a tanulmányi osztálynak és ők elmondják a további tudnivalót majd. Szerintem így a felvinek nem kell külön jelezni mert ez a felvételit már nem érinti csak az egyetemnek kell a saját rendszerükben megváltoztatni az adatodat.
2018. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
96%
Szerintem Felvin még nem kell, csak ha már megváltozott. Nálunk volt anno adategyeztetés, miután kiderült, hogy felvettek, elég akkor, vagy személyesen, beiratkozásnál megmondod, bemutatod az új személyid, és átírják a Neptunban. HSZI-n kell Szegeden, máshol sztem az ehök intézi, de én sem akarok hülyeséget írni.
2018. márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andizsuzsi ***** válasza:
97%
Beiratkozáskor viszed a névváltoztatásról szóló határozatot.
2018. márc. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Nem lesz, nekem is nyáron változott, beiratkozáskor igazoltam.
2018. márc. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2018. márc. 30. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!