Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet úgy feladni levelet,...

Lehet úgy feladni levelet, hogy csak egy konkrét személy kaphassa meg?

Figyelt kérdés
Konkrétan az apámnak akarok levelet küldeni és nem akarom, hogy anyám, mint házastársa felvehesse, mert akkor sosem fogja megkapni. Van erre bármilyen lehetőség?
2018. ápr. 2. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Postan nem tudom, de futarnal lehet olyat, hogy kizarolag sajat kezbe.
2018. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A postán kérj tértivevényt. Itt megadod kinek a nevére küldöd a levelet. Az átvevő ( apukád) veheti fel csak, mivel alá kell írnia, amikor a postás kiviszi.
2018. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ajánlott, vagy tértivevényes levelet (a te esetedben sajnos) az egy címen tartózkodók átvehetik, csak egy személyigazolványszám kell hozzá. Sok helyen még azt sem kérnek, simán átveszi a feleség a saját aláírásával az apukádnak szóló levelet.
2018. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Eszembe jutott valami. Kérd postán maradóra, de ahhoz apudnak postafiókot kell nyitnia. Nem tudom, mit szeretnél így küldeni neki, mármint szövegben, de beszélj vele telefonon, hogy levelet akarsz hozzá eljuttatni, ő nyit egy postafiókot és bemegy érte, átveszi. Akkor tényleg csak ketten tudtok róla, és ő megy el érte.
2018. ápr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!