Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire volt nehéz az EÜ?

Mennyire volt nehéz az EÜ?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, holnap vizsgázok Elsősegély tanfolyamból a jogsihoz kell.


Már minden meg van a vezetés és a elméleti is. Már csak EÜ-böl kell vizsgát le tegyem. Oda megyek, húzok egy tételt és részletesen elmesélem utána meg bemutatom valakin? Ennyi az egész?



#jogosítvány #tanfolyam #elsősegély.
2018. ápr. 2. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Jól be voltam tojva a vizsgától, mert nem voltam tanfolyamon. Pedig egyáltalán nem kellett volna. :D

Ha jól emlékszem nekem be kellett mutatnom egy újraélesztést egy babán, mondtam néhány fogalmat közben, mint hogy hármas érzékelés, de oda sem figyelt a vizsgáztató, végig nyomta a Facebookot. Utána húztam egy szituációt, elmondtam hogy biztosítom a helyszínt stb, stb., ekkor már fél szemével odanézett azért hogy mit mondok. Illetve volt még a lapon ha jól emlékszem két fogalom, amit meg kellett magyarázni. A végén még feltett egy kérdést, és vége.

Ha látja, hogy nem vagy értelmileg 0 és van fogalmad nagyjából a témáról, átengednek.

2018. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Hallottam már olyat is, hogy nagyon szemét a vizsgáztató és belekérdez minden apró részletbe. De ez azért ritka, menni fog az, de azért tanulj rá :)
2018. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az agyhalottak is átmennek.

Nálunk csak azért húztak, ha az újraélesztést rosszul csináltad, a többi abszolút formalitás volt.

2018. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!