Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb, ha sokat nyúl...

Melyik a jobb, ha sokat nyúl hozzá vagy ha kevésbé szól bele a konzulensem a szakdolgozatomba?

Figyelt kérdés
Úgy érzem az első két konzultációt követően (amikor totál elijesztett mindentől a konzulensem, majd valahogy "erőre kaptam" ettől az egész parás helyzettől) semmi negatív dolgot nem emelt ki a szakdogával kapcsolatban, pedig én vártam a kérdéseit hogy ezt vagy azt miért úgy, arról miért nem írtam stb. Így az egész olyan mintha túl könnyen ment volna. Annyit írt hogy klassz lett. Úgy érzem mintha nem is érdekelte volna az egész, csak elolvasta belejavított a megfogalmazásokba és ennyi. Mások konzulense is ilyen volt? Egy másik hallgatójának elég sokat belejavított és átíratott. Tudom más a két téma, és azt sem tudhatom ő milyenre írta, de ez miatt kicsit azt érzem az enyémet nem elég kritikus szemmel olvasta. Másoknak milyen volt a konzulense, sokat beleszólt a dolgozat alakulásába, vagy náluk is ez a passzívabb magatírtás volt jellemző? (elolvasta, kijavította, visszaküldte hogy jó így folytassam stb.)

2018. ápr. 3. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyik konzulensem sem szólt bele semmit egyetlen dolgozatomba sem.

Majdnem felnőtt vagy már.

Ha szeretnél valamit tőle, akkor keresd meg és kérd meg rá.


Amúgy ez nem képzési kérdés?

2018. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem volt hozzá külön kérdésem, ezért is éreztem zavarónak, mert vissza gondolva lehetséges, hogy túlzottan önálló voltam. Tudtam miről szeretném írni, és aszerint írtam.
2018. ápr. 3. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!