Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg énekelni...

Hogyan tanuljak meg énekelni és hogyan legyen jobb a hangom?

Figyelt kérdés

Valaki tudna segíteni,hogy hogyan lehetne jobb a hangom? Nekem az éneklés a mindenem, csak nem merem kimutatni mások előtt. Otthon egyedül szoktam énekelgetni,de nincs jó hangom. The voicen énekeltem és meghallgattam és rájöttem, hogy nincs jó hangom. azelőtt még rosszabb volt. már valamennyit fejlődött, szóval nem olyan rossz mint azelőtt volt, hogy csak halkan énekeltem magamnak. Azóta nagyon sokat szoktam énekelni hangossan is, próbálkozok mindíg más hangstílussal, de nem tudom eltalálni azt ami jó.


13/L



#éneklés #hogyan tanuljak énekelni #hgy legyen jobb a hangom
2018. jan. 14. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Járj énektanárhoz!
2018. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Járnák nagyon szivesen, csak elég szégyenlős vagyok és nem tudom, hogy hova. mert itt a környéken csak csoportosra lehet járni.
2018. jan. 14. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Zeneiskolában lehet egyéni énekre (magánénekre) járni.
2018. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm, kipróbálom, hogy lehet-e ha pedig nem, akkor nem tudom, mit csinálok
2018. jan. 14. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!