Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megakar buktatni, kiidegel...

Megakar buktatni, kiidegel mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vègzős vagyok közèpsuliban, annyira egy elmebeteg tanárom van

Nem akarom megmagyarázni,hosszan kifejtve,mert nem lenne vège soha

De akárhogy próbálkozom szopat

Pl egy dogámnál 17/15 pontra 3mast kaptam más meg 17/14 re 4 est

Ès semmit nem lehet vele csinálni,mert már nyugdíj előtt van ès nagyon pótolni sem lehet mert szakmai tanár

4 tantárgyat tanít nekem,abból az egyikből 2. 5 alatt vagyok valamennyivel, bevagyok sz*rva hogy megbuktat, most is kaptam ebből egy egyest ès 2 jegy minimum lesz

Kis Túlzással , de már neki itt a suliban olyan szemèlyikultusza lesz lassan mint règen Sztálinnak


Kikèszít már idegileg 23:00 óra van ès annyira rosszul èrzem magamat hogy holnap megint látom ezt a barmot egy álszent görèny


Gondolkozom azon hogy inkább elmegyek dolgozni ha ezt befejezem, nem akarok ilyen böszme hatalmukkal èlvezkedő tanároktól rettegni mèg este 23órakor is

(Biztosan munkahelyen is van ilyen,de ott egyszerűbb arébb menni amíg saját magáèrt felel az ember)


Bármilyen tanácsot elfogadok

Vagy esetleg ilyen tapasztalatokat ha megosztotok


2018. ápr. 3. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem OKJ-n volt egy olyan rosszindulatú utálatos és unszimpatikus szakmai gyakorlati "tanárom" (nem is volt igazából tanár csak egy oktató, aki alkalmas az adott képzéshez, de szerintem egyáltalán nem). Lényeg a lényeg, annyira elment az egész kedvem az adott képzéstől, hogy le is léptem abból suliból, próbáltam magamnak mindig esélyt és kitartást adni, de végül én húztam a rövidebbet, egy merő kínszenvedés volt csak, aztán ott lebegett előttem az a gondolat is, ha megszívat szakmai vizsgán, akkor buktam 2 évet, ez meg nekem nem ér annyit, különben is, akiknek jól ment az a bizonyos szakma, legalább is értették a dolgokat velük jópofázott meg stb, akik meg nem sok mindent tudtak meg nem voltak valami jók, azokat szó szerint lenézte, köztük engem is, és csak merő stressz meg kínszenvedés volt, szóval végül ott kötöttem ki, hogy ennyi volt feladom, továbbállok és befejezem egy másik suliba azt amit emiatt nem tudtam... De ez csak az én véleményem és meglátásom, ha teheted éld túl, ha neked se megy másként válts sulit, más megoldás aligha lenne.
2018. ápr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ő sem tanár, mèg az lenne a durva ha egyről beszèlnènk

Okj n is tanít

2018. ápr. 4. 05:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Írd már ki melyik suli ez! Még ha körülírva akkor is jó. (Melyik kerület milyen jellegű iskolája) Legalább másokat ments meg ha már magad nem tudod.
2018. ápr. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Székesfehérváron van ez az iskola és közgazdaságot is tanítanak, aki ismerős erre fele az tudja,hogy 2 iskola van ami gazdasággal kapcsolatos tárgyakat tanít és nem a Kodolányiról beszélek
2018. ápr. 4. 16:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Na! Akkor legalább ennyivel is előbbre vagyunk.
2018. ápr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!