Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehez le vizsgázni...

Mennyire nehez le vizsgázni egy pénzügyi számviteli ügyintéző OKJ tanfolyamon?

Figyelt kérdés

Májusban lesz az irasbelim, június gyakorlat, július szóbeli.

A pentanal tanulom. A kérdésem az lenne, hogy mennyire nehez teljesíteni a vizsgát?!, ugyanis az oktatás szervező zt mondta, hogy az előző csoportból 20emberbol 3 kapta meg a teljes pénzügyi-számviteli ügyintéző bizonyítványt.



2018. ápr. 4. 18:57
 1/4 anonim válasza:
23%
Hogy állsz a metakkal? És azon belül a témakörökkel?
2018. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neten vannak fent előző évi vizsgák.

Próbáld ki magad.

Nem tudhatjuk, hogy mennyire mennek neked a modulok.

Egy törpének 1 méter is magas, amíg egy óriásnak 20 méter is kevés volna.

2018. ápr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is májusba fogok vizsgázni. És nagyon félek, hogy a pénzügy nem lesz meg. Többitől annyira nem parázok csak attól..

Minket is ijesztgettek év elején, hogy nehéz átmenni, most meg azt mondják mindenkinek meglesz. Hát kíváncsi vagyok. Remélem nem állítanak össze olyan nehezet.

2018. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudna nekem valaki bővebben mesélni, hogy milyen témakörök vannak, és miket tanult/tanítottak?
2018. ápr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!