Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok kifogásokat írni...

Tudnátok kifogásokat írni tesire és úszásra?

Figyelt kérdés

még 2 alkalommal megyünk úszni a sulibol es nem akarok! tudnátok mondani vmi jo kifogást?vagy esetleg tesire?A tesiórákat is utálom!

13/L



2018. ápr. 10. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

"Löttyedt szeretnék lenni nulla állóképességgel, és ha nyáron esetleg leesek a vízibicikliről, mindenképp szeretnék megfulladni."


Remélem, elfogadják!

2018. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én végigszenvedtem minden tesiórát, tényleg odatettem magam, mégis kegyelem ketteseket, meg hármasokat kaptam a tanáraimtól, és úgy vagy nulla állóképességel rendelkező 18 éves srác, hogy minden tesiórára normálisan bejártam :DD.
2018. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Inkább foglalkozz a mozgással, hogy évek múltán vissza ne üssön xD. Nem tudom mi bajotok a tesivel, pedig bizonyított tény, hogy testmozgás után sokkal jobb kedvel ülsz be órára vagy tanulsz. Kifogásokat nem fogok írni, mert utána jönnek azok a tipikus kérdések, hogy

"Hogy fodjak le,mert egy kis felesleg van rajtam..."

Szerinted? Mozgással.

Plusz gondolom évekkel később nem akarsz narancsbőrrel illegni a strandon xD

2018. ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Úgy vagyok**
2018. ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Úszásra mondd azt, hogy egészségügyi felmentésed van (menstruáció). Ebben a korban már simán meglehet egy lánynak. És ha anyukád nem igazolja, akkor mondd azt, hogy napközben jött meg.

Egyszer bedobhatod, hogy otthon hagytad a fürdőruhád, vagy fenn hagytad a buszon. Ha nem sajnálod, el is vághatod a dressz tetejét, azt mondod, hogy elszakadt, meg is tudod mutatni(így nem kell úsznod, mert leesne a ruha).

Egy jófej orvos simán leigazolja neked.

Ha anyukád is benne van, mondhatod, hogy valamilyen problémád van, amivel nem úszhatsz. Akár női dolog, akár egy szemölcs, tyúkszem a lábadon.

Egész éves felmentés 4000Ft orvosnál.

Tesi: Ugyanazok mehetnek, nagyon görcsöl a hasad, otthon hagytad a nadrágod stb.


Amúgy 2 alkalom az semmi. Nekünk hetente van úszásóra(volt mikor heti 2), szóval tapasztalatot azt szereztünk, hogy mentesse fel magát az ember...:D


Jó tanács: Nem tudom, miért nem szereted. Én pl azért gyűlöltem, mert van rajtam plussz súly. Mostmár úgy vagyok vele, ha nem kell menni, akkor örülök. Ha muszáj, hát megyek, mert akkor is mozgok legalább.

A tesiket sose hagytam ki, kell annyi mozgás egy napra.:)

2018. ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csajoknál a legegyszerűbb: Megjött. Volt egy osztálytársam gimiben, aki általánosba utált kötelet mászni és 1 hónapig "menstruált" hogy ne kelljen neki mászni. A tanár bevette és engedte neki de egy idő után el akarta küldeni vizsgálatra, hogy ez nem biztos hogy jó így. Végül nem lett belőle semmi, megúszta a kötelet :D
2018. ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#3 narancsbőre olyannak is lehet aki minden nap lefut 10 km-t mert az kötőszöveti probléma, nem elhízás kérdése. Nem mintha a gerendán való tipegés és szekrényeken átugrálás megedzene bárkit.
2018. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
tavaj én is 13 voltam mindig kifogásokat kerestem. Olyanokat csináltam hogy be köteketem a kezem vagy direkt köteketem a nagyobbakkal hogy azt tudjam mondani hogy meg kergetek és ki ment a bokám. De év végén meg mentem pótvizsgára azóta ki se állok mert ugy meg futatott a tanár az egész évi anyagot ki kérte hogy csináljam meg
2018. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!