Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SoS! Honnan szerezzek uszásra...

SoS! Honnan szerezzek uszásra igazolást?

Figyelt kérdés
Csütörtökre kéne nem szeretnék úszni... De két hete volt menszesz miatt és azt ugye nem lehet írni. Csütörtök délután tanulgatnák úszni beszéltem egy oktatóval. Mert nem igazán tudok meg félek a víztől is. De az osztálytársaim elött nem szeretnék úszni. Meg beteg is voltam és kijött pár gyulladt pattanás a hátamon... Azt se szeretném mutogatni.. Igazolás pedig kéne csak nem tudom honnan vagy milyen indokkal. Erre az egy alkalomra kéne csak. 12/L

2015. nov. 3. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha csalni akarsz, oldd meg magad.

Én inkább elmennék.

2015. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszíró nem csalni akarok.. Elöbb olvasd el a kérdést -.-". Másrészt pedig ha nincs értelmes mondanivalód menj csak ....
2015. nov. 3. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:

A "nem szeretnék úszni" nem azt jelenti, hogy "nem tudok úszni".

Márpedig te ezt akarod bemesélni az osztálytársaidnak, a tanárodnak, meg esetleg még egy oktatódnak is.

Vagy rosszul látom a dolgot? Valami tényleg megakadályoz az úszásban?

2015. nov. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok és mielött meg nem tanulok nem is szeretnék így elöttük úszni...
2015. nov. 3. 13:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább beszélj az oktatóval, hogy mit lehet ilyenkor csinálni. Biztos van több medence, vagy sekélyebb rész.

És szerezz egyrészes fürdőruhát, akkor nem kell semmit mutogatni.

2015. nov. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!