Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyenek az Avasi Gimnáziumba....

Milyenek az Avasi Gimnáziumba. Az irodalom tanárok?

Figyelt kérdés
Miskolcon az Avasi Gimnáziumba lesz az emelt érettségim, oda osztottak be. Arra lennék kíváncsi, hogy aki oda járt/jár és ismeri a tanárokat, írjon már pár szót az irodalom tanárokról, hogy milyenek?

2018. ápr. 11. 00:32
 1/1 Hiemel28 válasza:
Hát úgy látszik kicsit elkéstem ezzel a válasszal de azért leírom hátha segít másnak. Tehát van egy nő és egy férfi csak kettőjükről tudok nyilatkozni. Bánfalvi a nő nem tudom hogy le lehet e írni a nevüket de mindegy szóval nekem ő a törit tanítja szigorú de nagyon jó fej és rengeteg díjat is nyert mert nagyon jó tanár.Aztán ott van az én drága osztályfőnököm Püspöki hát róla már nem tudok annyi jót mondani ő egy igazi köcsög de jól tanít pedig viszonylag lazán veszi (ez alatt azt értem hogy nem fél káromkodni tanítás közben) remélem tudtam segíteni.
2021. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!