Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyelvvizsga visszafizetés?

Nyelvvizsga visszafizetés?

Figyelt kérdés
Valaki átesett már ezen hogy nyelvvizsgázott és visszakapta a pénzt? Ha igen hogyan működik?

2018. ápr. 13. 23:47
 1/7 anonim válasza:
Még nem estem túl rajta, de úgy működik, hogy le kell töltened egy formanyomtatványt, kitöltened, bevinned az illetékes irodába, ami rajta van a papíron, és majd elvileg utalják neked a pénzt.
2018. ápr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell bevinni semmilyen hivatalba. Postán kell feladni a MÁK nyugdíjfolyósító igazgatóságra címezve.
2018. ápr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én elektronikus úton nyújtottam be a kérelmet csütörtökön (július 4-én), azonban még semmi visszaigazolást nem kaptam, még egy e-mailt se, hogy "Sikeresen benyújtotta a kérelmet." vagy valami..
2018. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Előző vagyok.


szerdán*

2018. júl. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
En mar ket honapja feladtam a levelet a kitöltött papírokkal stb es azota se semmi. Természetesen telefonon sem lehet oket elérni sosem..
2018. júl. 7. 15:30
 6/7 anonim válasza:
Nevetséges :D Félreértés ne essék, nem várom el, hogy rá 1 hétre már utalják is az összeget, de bármiféle visszajelzés nem ártana. Írtam nekik e-mailt is, annak a válaszára is hetek óta várok.
2018. júl. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen ez mar vicc.. en meg azota is várok..
2018. júl. 24. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!