Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha már van 476 nap munkaviszon...

Ha már van 476 nap munkaviszonyom, az egyetem után, kell újra vállalnom 450 napot, hogy mentesüljek a tandijvisszafizetés alól?

Figyelt kérdés
Három félévet jártam egyetemre, de ott hagytam 2 éve. Akkor nem töltöttem ki semmilyen kérelmet, viszont dolgoztam. Elég ez a 476 nap vagy űjabb 450 napot kell vállalnom? Ezután külföldre szeretnék menni, szóval jó lenne, ha ezt beszámitanák.

2017. nov. 27. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha az egyetem előtt dolgoztál akkor kell újabb..

Ha közbe az már érdekes kérdés

2017. nov. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyetem után dolgoztam, de csak most. Kb. 2 évvel később kaptam levelet, hogy fizetnem kell, de azóta meg is van a 450 nap. Ha egyetem után, akkor az számit?
2017. nov. 27. 22:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki neked küldte, annak küldjél/vigyél vissza arról egy igazolást, hogy már dolgoztál ebben itt meg itt. Énszerintem. Hát maguktól nem követik nyomon, maguktól nem tudhatják, hogy hol és mennyit dolgoztál. Egyesével nem tartják számon. Annyifelé kéne figyelni. Most akkor nem is diplomáztál le? Mert akkor szerintem nem kell visszafizetned. Különben már szerintem az iskolában is közölték volna, amikor kiiratkoztál. Amúgy én nem vagyok full jártas a témában.
2017. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!