Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne elmenni a...

Érdemes lenne elmenni a ballagásomra?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy utálom a mostani általános iskolámat. Csak nagyon kevés jó emlékem van vele kapcsolatban. Baszogattak a kezdetektől, unalmas, egy börtönként éltem meg az egészet. Ezért most azon gondolkodtam, hogy egyáltalán lenne-e értelme elmenni. De a másik részem azt mondja, hogy csak magamtól venném el az élményt. Szerintetek? 15/L.

2018. ápr. 15. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, attól már biztosan nem lesz rosszabb, hogy még egy napot ott töltesz. Ez a saját ballagásod, amit felfoghatsz akár egy ünneplésként is, hogy végre elbúcsúzhatsz ettől a helytől. :) Én szívesebben gondolnám utólag azt, hogy "kár volt elmenni", mint azt, hogy "milyen lett volna részt venni rajta?", de neked kell döntened! Ha egyáltalán nem szeretnél menni, ne menj, de ha egy kis részed is gondolkodik rajta, hát nem veszíthetsz vele semmit.
2018. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én nem mentem el. Ki nem alattam mindig basztattak semmibe vettek. Nem mentem el, ez volt a bosszúm
2018. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2. Vagyok a szüleim azzal biztattak a középiskolas lesz a "lényeg".
2018. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!