Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ballagásomra ajándékba kaptam...

Ballagásomra ajándékba kaptam egy Párizsi utat. Hova érdemes ellátogatni?

Figyelt kérdés
Szeretnék mindenféle helyre elmenni, múzeumokat, látványosságokat nézni. Hova érdemes elmenni?

2015. jún. 13. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Disneyland :D, Gévin múzeum, Eiffel torony, Louvre (de ezt csak akkor, ha sok időd van, és türelmes vagy), Loir menti kastélyok (ha van időd rá), hajókázás, Diadalív, Champs Elysées...
2015. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :3
2015. jún. 13. 18:19
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

ha barátnőkkel mész, előtte nézd meg a taken című filmeket.

csak egy kis útifilm párizsról, mire kell figyelni!

2015. jún. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy utat igazából úgy érdemes megtervezni, hogy elöször is veszel egy utikönyvet amit elkezdesz lapozgatni, majd bejelölgeted mi is az amit mindenképpen látni akarsz.


Össze veted hány napod is lesz ott, és mennyi pénzed.


Ekkor elkezded a bejelölt dolgokat a neten megnézni, mennyibe kerül a belépöjegy, és hol is található.

Èrdemes egy térképre bejelölgetni mi hol van, majd egy utitervet készíteni.

Párizs egy óriási város, ha össze vissza mész benne, akkor nem lesz idöd mindent megnézni, mert az utazás annyi idöt és pénzt emészt fel.

2015. jún. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Külvárosba ne menj, rengeteg a néger és muszlim, életveszélyes én is féltem ott.
2015. jún. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem barátnőkkel megyek nyilván, szüleim nem engednek el 14 évesen egy másik országba felügyelet nélkül.

A filmet láttam és szeretem.

Köszönöm a hasznos válaszokat!

2015. jún. 14. 09:06
 7/10 anonim válasza:
Museé d'Orsay. Nagyon hires impresszionsita festmenyek, csodas.:)
2015. jún. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hány napra mentek?


Mi amikor mentünk 4 napra ez volt a program:

1.nap. Buszos városnézés, melynek keretében megtekintik Párizs nevezetességeit: Diadalív, Opera, Concord tér, Notre Dame, Latin negyed, Luxemburg kert, Champs Elysées, Eiffel-torony, Invalidusok tere. Vacsora után az esti program során megtekintik a Sacre Cour bazilikát stb, majd séta a Montmartre-on és Place Piqalle-on.


2. nap. Reggeli után utazás Disneyland-be, ahol az idegenvezető kíséretében egész napos szórakozásra kerül sor.


3. nap. Reggeli után a Louvre és a Muse d’Orsay múzeumok megtekintése.


4. nap. Szabad program.

Fakultatív program: Eiffel torony és Grevin múzeum panoptikum megtekintése. - Normal Entry Price: Adult: €20.00 Child: €12.00


5. nap 7:00-kor hazaindulás.

---------------------------------

Mi repülővel mentünk. 1. nap vacsora után esti séta, metróval érdemes menni a látványosságok között, mert Párizsban állandó a dugó.


Disneyland-re 1 nap kevés, hogy nyugodt tempóban végig lehessen nézni az egészet. >>> sietni kell, hogy minél többet lássatok belőle.


Mi a 2. nap csak a Louvre múzeumban voltunk, ami akkora nagy, hogy szintén kevés rá 1 nap végignézni alaposan.


Eiffel toronynál természetesen nagyon hosszú a sor, de érdemes kivárni! :)

2015. júl. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mikor mesz, voltal mar?


Peldaul hozzam ellatogathattok meginni egy sort :)

2015. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de már voltam :c
2015. szept. 9. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!