Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mindenképp azt szeeretném,...

Mindenképp azt szeeretném, hogy sikerüljön! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az NKE-re jelentkeztem, olyan szakirányra, ahova csak sikeres fizikai alkalmassági vizsga ellenében vesznek fel. Már 6 hónapja intenzíven sportolok, 2 hónapja emellett az intenzív sport mellett még külön edzésekre is járok, ahol a különböző gyakorlatok technikáját gyakorlom, valamint ott is erősítünk. Mindent megtettem a sikeres felvételi érdekében, még egy adag Biotech Usa SuperNova port is beszereztem a közelgő fizikai alkalmasságihoz, mégis pánikba vagyok esve, mert a ponthatárokat elnézve szerintem mázlira lenne szükségem, hogy átmenjek. Máshova is jelentkeztem ugyan, de én nem szeretnék más iskolába menni. Tudom, erre nem nagyon létezik jó tanács, de ha mégis, legyetek kedvesek, osszátok meg velem!
2018. ápr. 16. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már céltudatosan edzel a gyakorlatokra, akkor sok újdonságot nem lehet mellé rakni.

Talán a legfontosabbat!! Étrend legyen brutál jó!

Ha jó az étrend, megindulhat egyfajta fogyás/izom növekedés, stb. ami segíthet.

2018. ápr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elképesztően sok fehérjét fogyasztok, és nagyon változatos, egészséges ételeket eszem, amik nagyban hozzájárultak az eddigi fejlődésemhez.

Az a baj, hogy sürget az idő. Nem is akármennyire: most péntek. Egyedül az myugtat, hogy én mindent megtettem eddig a sikerért, bár egy kudarcot most elég nehezen élnék meg... :/

2018. ápr. 16. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!