Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy adjam ba dolgozatomat?...

Hogy adjam ba dolgozatomat? Hogy csempeszem a tanrhoz?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit fura lesz, de egyik nap egy dolgozatot nem adtam be, mert az az otlettem tamadt hogy otthon ujra csinalom a dolgozatot es majd be adom mind ha elfeljette volna kijavitani.. szerintetek hogy csempeszem hozza mint ha mar ott is lett volna nala. Sokat segitenetek az evvegi jegyem mulik rajta. (A dolgozat egy sima koczkas lapon volt, szoval fogtam egy ujat es megcsinaltam a feladatokat, mar csak az a kerdes hogy adjam a tanromnak oda?)

#dolgozat #ne nezetek hulyenek
2018. ápr. 16. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas.
2018. ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem ezt elcseszted.:D Szerintem nem fogod tudni, ezt megcsinálni, bár nem tudom, hogy milyen az a tanár, de nem hiszem hogy bevenné.
2018. ápr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennél még az is jobb ha azt mondod hogy beadtad de nem kaptad vissza vagy szeretnéd megnézni mert nem érted miért nulla pont vagy hasonló. Ezt nem venné be hogy visszakaptad úgy hogy ki se javította, mert egyfelől biztos kereste amikor javította a dolgozatokat másfelől a legtöbb tanár úgyis rákérdezne miért nem adtad be. Akkor meg nem valami hihető hogy "beadtam csak ön nem találta de amikor visszakaptuk már előkerült".
2018. ápr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom nálatok ez hogy működik de mi ezt úgy tudtuk megcsinálni hogy kiosztotta a kijavított dogákat, majd mindenkivel bediktáltatta a saját jegyét. Olyan jegyet diktáltam be amit akartam. Vagy kijavítottuk magunknak aláhamisítottuk a dogát és lobogtattuk hogy "tanárnő nem irta be a jegyemet". Jó lenne tudni hogy amikor kiosztja a dogát ez hogy zajlik és mikor irja be a jegyet.
2018. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!