Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetek még 5-ös matekból?

Lehetek még 5-ös matekból?

Figyelt kérdés
Felevkor 5-os voltam most szereztem 2db 4-est 1db 3-st ami TZ! Lehetek még 5-os?Ez a tanár csak 4,7-tol ad 5-ost!
2018. ápr. 19. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

11/3 = 3,66

Ez pedig a legjóindulatúbb számítás, ahol a tz-t is csak egy jegynek veszi.

3,66-ra még négyest sem biztos, hogy kapnál a jelenlegi felállás mellett, nemhogy ötöst.

2018. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha már egy egyszerű átlagszámítás is gondot okoz, akkor szerintem ne is akarj ötös lenni matekból...


Egyébként meg attól függ, még hány jegyetek lesz, és hogy mennyire számolja bele az első félévet a második féléves jegyetekbe, illetve hogy a TZ egy vagy két jegynek számít. De szerintem már nem valószínű. Nagyon sok ötöst kéne ahhoz kapnod, hogy a jelenlegi átlagodat fel tudd húzni 4,7-re.

2018. ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

A tanév végén az egész éves teljesítményt osztályozzák nem csak a második félévet (középiskolában).

Ha az első féléves jegyeiddel együtt kiszámolnád súlyozva (a témazárókat) az átlagodat az sokat segítene a válaszadásban. (nézd meg az enaplóban!)

Ne nekem legyen igazam, de nem lesz meg az ötösösöd matekból.

2018. ápr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!