Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valakinek van BA és MA...

Ha valakinek van BA és MA diplomája is, az kettőnek számít? Fizikailag nyilván, de amúgy?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy MA diplomát csak BA után lehet szerezni, de ebben az esetben a meglévő diploma lesz eggyel magasabb színvonalú vagy az egy másodiknak számít?

2018. ápr. 5. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Az egy második:)
2018. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Két külön képzésre felvételizel,

Két külön képzésre vesznek fel,

Két külön képzésen végzel el teljesen felesleges kurzusokat,

Két külön képzésen szerzel abszolutóriumot,

Két külön képzésen záróvizsgázol,

Két külön képzésen választasz szakdolgozat témát,

Két külön képzésen írod meg a két külön szakdolgozatod,

Két külön képzésen véded azt meg,

Két külön képzés végén kapsz diplomát

Két külön sorban fogod ezeket az önéletrajzodban feltüntetni...

Igen. Kettőnek számít.

2018. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Igen, 2.


Off - Én egyszer ezzel szívtam meg, a régi 5 éves rendszerben végeztem és egy diplomám van, a következő évben már 2 lett volna ugyanennyi tanulásért. Jó, közben lett volna egy felvételi, de nekünk meg több volt a szigorlat.

Az idióta HR-es pedig ebbe kötött bele, hogy a másik jelentkezőnek 2 diplomája van, nekem meg csak egy.

Gondolom neki egy se volt, azt se tudta hogy működik a felsőoktatás.

Bocs, azóta is pipa vagyok, ha erre gondolok..

2018. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a gyors választ. :D
2018. ápr. 5. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Igen, pont azért igazságtalan, hogy kettőnek számít, amit 3-as írt (és ez az összes osztatlan szakossal szemben sem fair, meg egyáltalán, nem is logikus:S, mert a BA nem az MA szintje, az osztatlan meg automatikusan MA-nak számít...)
2018. ápr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!