Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Konzulensnek mikor illik...

Konzulensnek mikor illik odaadni az ajándékot? Ha leadom a szakdogát, vagy államvizsga után?

Figyelt kérdés

Egy 35 év körüli férfiről van szó, egy üveg whiskyre gondoltam, nagyon jó fej volt, sokat segített, csak azt nem tudom, hogy mikor adjam oda. (?)


Másik kérdés, ezzel kapcsolatban sem vagyok képben: SZIE-n mennyire jellemző ez az ajándékozás?



2018. ápr. 23. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a védés után adtam (az volt a legutolsó "megmérettetés, az államvizsga előtte volt)
2018. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nekünk egyszerre lesz a kettő :)
2018. ápr. 23. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
SzIE-re jártam. Soha nem adtam semmit. Miért tenném? Most már mindenkinek adni "illik"? Borravaló minden futarnak, hálapénz minden orvosnak, ajándék egy konzulensnek? Végezték a munkájukat. Ennyi. Megköszönöm és kész.
2018. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak.
2018. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én adtam egy bekötött példányt a szakdolgozatomból. Meg tudja majd mutatni az utánam következőknek hogy mivel foglalkoznak a tanszéken, illetve emléknek is kedves szerintem. :)
2021. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5:

Ne haragudj de mitől lenne kedves?

Igen sok könyvespolcot kellene neki otthon tárolni, ha minden hallgató adna egyet ajándékba.

Eszembe sem jutna szakdogát ajándékozni neki...

febr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!