Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire számít államvizsgán...

Mennyire számít államvizsgán az öltöny mérete? Gáz, ha nagyobb, mint amekkora rám illik?

Figyelt kérdés
Probléma, ha egy kicsit nagyobb öltönyt vennék fel, vagy ebből nem csinálnak nagy ügyet? "Nem néznek ki"?

2016. jún. 17. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt fogják nézni hogy mit tudsz, nem azt hogy mekkora az öltönyöd.
2016. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vizsgáztatók évek óta ismernek, emellett a tudásodról kell számot adni. Szerinted mindezek mellet mit számít?
2016. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"A vizsgáztatók évek óta ismernek,"


Ez azért elég erősen szakfüggő. Nekem 2 tételem volt az egyiket olyan kérdezte akit még életemben nem láttam, a másikat pedig aki tartott nekem órát, de soha nem beszéltem vele. A maradék bent lévő 4 személyből 1 az aki kb annyira ismert hogy az utcán köszönünk egymásnak.


De pl barátnőméknél kb mindenki ismert mindenkit, de mondjuk BTK-n sok szakon annyi az államvizsga hogy szakdolgozatvédés.

2016. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!