Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az MS-4116U történelem atlaszt...

Az MS-4116U történelem atlaszt lehet használni a 2018 májusi történelem érettségin?

Figyelt kérdés
Emelt szinten esszé íráshoz jó ez a fajta?

2018. ápr. 24. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet, szerintem ez a legjobb atlasz, amit lehet haszálni, sok információ van a kronológiánál.
2018. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az melyik kiadóé ?
2018. máj. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

A Mozaiké

2018. máj. 2. 12:20
 4/7 anonim válasza:

Biztos hogy lehet? Az Oktatas.hu-n belül a Történelem vizsga leírásából idézve:


"Vizsgázónként szükséges segédeszköz az állami tankönyvfejlesztésért és kiadásért felelős szerv által kiadott, kronológiai adattáblázatot nem tartalmazó középiskolai történelmi atlasz, amelyről a vizsgázó gondoskodik; "


[link]


Valamint az én tanáraim azt mondták hogy olyat nem lehet használni amiben van kronológia.

2018. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A mostani vizsgaidőszakban még lehet állítólag. Ősszel viszont már úgy tudom, nem.
2018. máj. 6. 09:36
 6/7 A kérdező kommentje:

"„3. § A 2017/2018. tanév vizsgaidőszakaiban az érettségi vizsgán az állami tankönyvfejlesztésért

és kiadásért felelős szerv által kiadott, kronológiai adattáblázatot nem tartalmazó középiskolai

történelmi atlasz és a 2017/2018. tanévi vagy azt megelőző tankönyvjegyzékeken szereplő

középiskolai történelem atlaszok is használhatóak.”

2018. máj. 6. 09:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Először arra módosították a rendeletet, hogy nem lehet használni kronológiás atlaszt, viszont pár hónappal később pedig megint megváltoztatták, hogy olyant is lehet, amit az előző években is.
2018. máj. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!