Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 75%-os töri emelt érettségit...

75%-os töri emelt érettségit mennyire nehéz megírni? Mennyi tanulás szükséges hozzá?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 22. 19:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
10%
Nekem semmi tanulásra nem volt rá szükségem.
2018. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Simaliba volt. Bár a vizsgabiztos "kedvességét"... sosem fogom elfelejteni...
2018. ápr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mi tortent? :D
2018. ápr. 23. 22:31
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát az, hogy nem elég, hogy a feleletem alatt végig nyomogatta a mobilját (Samsung fan vagyok, így rögtön kiszúrtam, hogy valami jó drága hajlított képernyőset), egyszer nem nézett rám, csak a többi segéd, pedig az elnök beszélt egyedül. Aztán amikor végeztem elég morcosan nézett és olyan dolgokról kérdezett, ami nem kapcsolódik nagyon a húzott tételhez, csak érintőlegesen. Hála az égnek humán osztályba jártam, így nem tudott "meglepni", de azért nem számítottam arra, hogy majd tételen kívül kérdez :/

Neked most lesz? Még emlékszem, hogy az emelt hamarabb volt, mint a többi alap érettségi tárgy.

2018. ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az komoly :O igen, most lesz. Először még csak írásbeli de elég keveset tudtam készülni suli közben úgyhogy nagyon félek😭😭😭 75%nak nagyon örülnék kb 450 pontra van szükségem és a két előrehozottam eddig mind jók. Nagyon szeretném ha felvennének bce kermarkra de tartok tőle, hogy nem tudok eleget :(. Amúgy egyetemnél lehet fellebbezni vagy valami ha csak pár ponttal vagyok lejjebb a határtól?😂
2018. ápr. 28. 00:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meglesz a pontszámod, írtad is, hogy az előrehozottak mind jók. :) Van nyelvvizsgád? Azért is jár plusz pont, egyébként, ha jó volt a töri tanárod, akkor semmi okod az aggodalomra, minden menni fog! Forráselemzésnél minden kis részletre figyelj és a forrásokat teljesen használd ki, mindent mondj el, amit látsz, és tudj kötni legalább valamit hozzájuk. Az utolsó kérdésedre nem tudom a választ sajnos, de ha tippelnem kéne, akkor nincs lehetőség. Egyébként, ha valaki több ponttal nyert felvételt oda ahova te is, de ő mást jelölt elsőnek, ahova szintén felvették, akkor kikerül előled, szóval nyugi, és hajrá! :)
2018. ápr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
0%

A kérdező szerintem a pontjait sem tudja összeszámolni és ő akar a Corvinusra menni. Röhej. 75%-os emelt nem igen lesz elég a 450 ponthoz.


Kiszámoltam, hogy ha mindenből ötös voltál évvvégén, minden középszintű érettségid 90%-os és az emelt szintű 75%-os + van két középszintű nyelvvizsgád, akkor van 442 pontod. Ami édes kevés.


[link]

2018. ápr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Két emeltem van az egyik mar megvan 90% felett ;) egy masik elorehozott kozepem 95% felett. Magyar matekom is 90% folott lesz. Ne aggodj szamolni tudok, es csak ugy megsugom a ket emelt mar alapbol plusz 100 pont te koszonom a biztatast. 😘
2018. ápr. 28. 13:44
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja és igen, az összes jegyem 5ös, tehát hozott pontoknál is kimaxolom a 100-at nagyokos. Mielőtt megprobálsz kötekedni, szerintem próbáld meg átlátni a valós helyzetet :)
2018. ápr. 28. 13:48
 10/13 A kérdező kommentje:

#6-os köszönöm a tippeket!!:)

Ja és utolsó. A matek próba érettségim is 95% feletti volt. Megkérdezhetem, hogy miért jó neked kötekedni? Sőt még azzal töltöd az időd, hogy a pontjaimat számolgatod, amiről fogalmad sincs, hogy aztán belém köthess? Sosem értettem a rosszindulatú embereket...

2018. ápr. 28. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!