Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha ECL középszintű nyelvvizsgá...

Ha ECL középszintű nyelvvizsgán komplex vizsgára jelentkeztem, de csak az írásbeli rész sikerült, amiről külön bizonyítványt is kaptam, akkor megcsinálhatom külön a szóbeli részt? Nincs az írásbelinek elévülési ideje?

Figyelt kérdés
Igazság szerint az lenne a probléma, hogy miután én megcsináltam az írásbelit, azután törölték el azt a lehetőséget, hogy a vizsgát külön, két részben is lehessen teljesíteni.A honlapon nem találtam erre vonatkozó információt.És igen, el fogok menni egy nyelvvizsgaközpontba is, csak reméltem, hogy itt is kaphatok némi információt.
2010. jún. 13. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:

természetesen megcsinálhatod külön a szóbelit és csak annak az árát kell kifizetni, bnőm is így csinálta, szóbeli csak 3-adikra sikerült neki, írásbeli hamarabb.

asszen TELC-nél van úgy,h. az egész árát ki kell fizetni, ha csak az egyikből is vizsgázól újra..

2010. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!