Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolai végzettséghez mit...

Iskolai végzettséghez mit kell írni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Kolping katolikus szakképző iskolába jártam szekszárdra.


Új munka helyre kell ki tölteni az adatlapot.


Iskolai végzettség (másolat) mit jelent? És a kiállító intézmény neve, okirat száma?


Szakmai végzettségnél is kéri ezt a másolattót az mint jelent?

Le írtam szakmai végzettségeimet. De ott is kéri ezt a kiállító intézmény neve, okirat száma?


Mi az a TB igazolvány ez? [link]


Igennel vagy nemmel válaszoljak erre? be jelöltem melyikről van szó: [link]

Nekem nincs Erzsébet utalványom se. Csak OTP bankszámlám van, de szerintem ehhez nem jó.



2018. ápr. 26. 21:07
 1/2 A kérdező kommentje:

Igennel vagy nemmel válaszoljak erre? be jelöltem melyikről van szó: Ehhez tartozik a igennel vagy nemmel válaszoljak [link]

Vagy hagyjam ezt így ahogy van?

2018. ápr. 26. 21:20
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szakképzőbe jártál, akkor a szakmai bizidről (kék, keményfedeles) kell egy másolat. Kiallito int. neve: Kolping, az okirat száma pedig a bizonyitvanyod sorszama, bal? felso sarokban van neon narancs szinu, ha jol emlekszem.


a tb igazolvany a rozsaszin kiskonyv


Van erzsebetkartyad, szepkartyad? nincs. ne legyél ennyire süttyő

2018. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!