Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egyetértek abban a Jobbikka...

Ha egyetértek abban a Jobbikkal, hogy iskolai végzettséghez kötnék a választójogot, de ezen kívül semmiben, akkor érdemes rájuk szavaznom?

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon pozitív javaslat a Jobbiktól, hogy bizonyos fokú végzettséghez kötnék, azt, hogy ki szavazhat és ki nem. Eleve nagyon sok ostoba szavazó van, valamilyen cenzusra szükség volna.

Viszont ezen kívül semmilyen más előremutató programpontja nincs a pártnak, csak eladósítanák az országot.


2018. márc. 10. 14:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
A választójog korlátozása 1 demokráciában nem kivitelezhető, úgyhogy csakis emiatt nincs értelme rájuk szavazin.
2018. márc. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
67%
Te sem vagy valami értelmes. A válaszadók döntik el, hogy kire szavazz?
2018. márc. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%
Én ismerek egy csomó ostoba fideszes diplomást is. Adófizetéshez kell kötni, nem iskolai végzettséghez.
2018. márc. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%
Nem korlátozni kellene, hanem kötelezővé kellene tenni a szavazásra való eljárást. Aztán nem lenne alkalmatlan kormányunk.
2018. márc. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Az a baj, hogy az iskolai végzettség nem garantálja a magas fokú intelligenciát. Olyan idióták kapnak ma már a két szép szemükre diplomát, akikből a 8 általános sem nézném ki. :(
2018. márc. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Libers Pertz ***** válasza:
43%
Szavazhatsz a jobbikra, szerencsére akkor is a fidesz marad.
2018. márc. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Én ezt értem, de valahogy akkor is korlátozni kell.

Mert elég szomorú, hogy mennyi ostoba idióta megy el szavazni és a pártok elsősorban őket próbálják meggyőzni. Az ilyen primitív uszító kampányok, hogy "Fizessenek a gazdagok" meg "Soros,Brüsszel,migránsok" pont az ilyen agyhalott szavazókat vonzzák be.

2018. márc. 10. 14:27
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
A felnőtt lakosság kevesebb mint 2%-a nem rendelkezik legalább 8 általános végzettséggel. Ebből is látszik, hogy a jobbik csak látszat politikát folytat, ugyanis még ha igaz is lenne, hogy a 8 altalanososok nem tudnak gondolkozni, akkor is olyan kevesen vannak,hogy nem változna semmi. Gratulálok, hogy ennyire meg lehet téged is vezetni, ha én vezetnék be cenzust, akkor valószínűleg te se szavazhatnál.
2018. márc. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem lehet megvezetni, pontosan tudom, hogy ez még nagyon kevés, de én magával az iránnyal értek egyet. Ha ezt bevezetik, akkor megvan rá az esély, hogy további korlátozások is lesznek annak érdekében, hogy ne tudjon minden hülye elmenni szavazni.
2018. márc. 10. 14:34
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha meg nem a 8 általános nélküliek, hanem csak azzal rendelkezokrol van szó, azoknak a létszáma pedig a szavazó polgárok 1/3át teszik ki, ök meg olyan nagy csoport, hogy általános elégedetlenség nélkül nem lehet kivitelezni.


De jo, hogy a jobbik se azzal van elfoglalva, hogy hogyan emeljük fel a nyomorban élő társadalmat, hanem hogy hogyan rekesszük ki őket a magyarságból.

2018. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!