Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretném letenni a jogsit,...

Szeretném letenni a jogsit, hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
Már jó ideje mondják, hogy szerezzek jogsit, de hogyan kezdjek neki? Mik az első lépések és hogyan tovább?

2018. ápr. 27. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kiválasztasz egy autóiskolát,megnézed mikor indulnak tanfolyamok, majd elmész és beiratkozol oda. Elmondanak az első órán minden fontos dolgot. Vagy a honlapon is tájékozódhatsz. Jó ha csináltatsz egy orvosi alkalmassági vizsgálatot mert tőlünk azt első héten elkérték róla a papírt. Vagy bejársz a kresz tanfolyamra vagy online végigcsinálod, levizsgázol. Ezután volt nekem az elsősegély tanfolyam, majd vizsga aztán kezdtem vezetni járni. Nagyjából így van.

N

2018. ápr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Autósiskola -> Tanfolyam -> Kresz vizsga -> Oktató választás, vezetés -> Forgalmi vizsga


Nagyjából így áll. Ezek mellett elsősegély, azt érdemes előre letudni, vagy az iskolák biztosítanak 1-2 alkalmas tanfolyamot és utána elmenni rá.


Illetve az orvosit jó előre letudni. Itt meg kell beszélni a háziorvossal mit kér pontosan. engem elküldött vér, vizelet vizsgálatra kvázi egy éves kontroll keretében, optikában csináltam látásvizsgálatot és arról kértem papírt. Orvosi alkalmasságit sok iskola előre kéri, vagy a vezetés megkezdéséig.

2018. máj. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!