Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Nemzeti...

Mi a véleményetek a Nemzeti Közszolgálati Egyetemről? Mennyire nehéz maga az egyetem és minden félévben bekerülni a koliba?

Figyelt kérdés

#egyetem #kollégium #Pest #NKE #Nemzeti Közsszolgálati Egyetem
2018. ápr. 29. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik kar/szak érdekel?
2018. ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A közigazgatás-szervező alapszak.
2018. ápr. 29. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy nagyon vész lenne, bár sokat panaszkodnak, hogy mennyit kell magolni, de legyünk őszinték, azt kb. mindenhol kell. De szerintem csak akkor válaszd ezt a szakot, ha neked tényleg az minden vágyad, hogy az államigazgatásban dolgozz, mert egyébként száraz az anyag, az viszont vitathatatlan előnye, hogy az államigazgatásban elég fixen lehet tudni a pályaívet.
2018. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Szia! :)

Én másodéves vagyok. NAGYON megbántam ezt az egyetemet...10-12 vizsgám van minden félévben, a közös modulos tárgyak miatt.


Közös modulos tárgyak azt jelenti, hogy HHK (katonák) és RTK (rendőrök) tárgyait is tanuljuk.


A legjobb barátnőmnek jogon 4 vizsgája van összesen minden félévben...


Nem ajánlom az egyetemet, mert borzalmas az oktatás.

Sok vizsgánk van. Rengeteg felesleges tárgyunk van. Tudni kell, hogy mikor volt az első kibertámadás stb....


A kollégiumba csak 4,4 átlagtól lehet bekerülni.


Reggel 8tól este 8ig vannak óráim folyamatosan és csak hétvégén tudok készülni a zhra..

2018. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

a vizsgaidőszaki 4 hét nagyon kemény

sok a felesleges tárgy

a koliba nagyon nehéz bekerülni

jog jog és jog

egyébként én szeretem

csak éppen mindenhol létszámstop van

2019. jan. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!