Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 2 vagy, ha gond lenne...

Ha 2 vagy, ha gond lenne max.3 félévetek lenne hátra, befejeznétek?

Figyelt kérdés

Sok haszna jelenlegi életemben nincs, mással foglalkozom, mint amit itt tanultam. De esetleg még jól jöhet, bár nem egy nagy csoda, amit tanultam, nem hiányszakma vagy valami menő szoftverfejlesztői. De ha már elkezdtem befejezzem? Vagy ha már most tudom, hogy nem fogok benne dolgozni, akkor hagyjam a csudába? Kifejezetten nem szeretem, de végülis ki tudom nyögni a végét, ha nagyon akarom. Összesen 5 évig tartott ennyit megcsinálni (volt benne passzív is). Nem nekem való, de végülis, ha nagyon akarom, menne a vége szerintem.


Nem tudom, mit tegyek. Ti hogyan döntenétek?



2018. ápr. 29. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fejezd be. Csomó olyan állás van ami diplomát vár el. A típusa mind1 nekik , de kell a felsőfokú végzettség. Egyébként milyen szak?
2018. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Élelmiszermérnöki.
2018. ápr. 29. 21:27
 3/5 anonim válasza:
100%

ajajj :))

Elolvastam a kerdest,es akartam is valaszolni ra,amikor meglattam hogy Elelmiszermernokin tanulsz :DD En is.

Szerintem mindenkepp fejezd be.Nem tudhatod hol veszed majd hasznat.Lehet hogy majd kedvet kapsz,valami mas mernokihez,es lehet hogy ezeket a targyakat amiket itt ezen a szakon megcsinaktal,fel tudod majd hasznalni...vagy mittudom en.

Miert nem szereted? Mit dolgozol most?

2018. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Milyen mestert választasz hozzá?

Tanulsz utána tovább?

Mi a terved vele?

2018. ápr. 30. 00:15
 5/5 A kérdező kommentje:
A szakkal nincs bajom, a vele végezhető munkával van. Nem akarok gyárban dolgozni. A táplálkozási vonal érdekel jobban, inkább dietetikán lett volna a helyem, de későn esett le. Az ipari része annyira nem köt le.
2018. ápr. 30. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!